AnasayfaKayıt OlSSSKullanıcı GruplarıAramaGiriş yap

Paylaş | 

Yeni Bir Site Açtım Ne Yapmalıyım Diyorsanız Belki Yardımcı Olabilirim

YazarMesaj
AllCooLiK
Admin
Admin

Oyun Türü : FPS

Takım : Beşiktaş

Online Oyun : Bana Fıs Ya

MesajKonu: Yeni Bir Site Açtım Ne Yapmalıyım Diyorsanız Belki Yardımcı Olabilirim   Perş. Mayıs 06, 2010 1:23 pm

Eğer Yeni Bir Site Sahibiyseniz Ve Daha Önce Hiç Siteniz Olmamışsa Çoğu Sorunun Cevabını Bilmiyorsunuzdur.Genelde HTML Kodu Öğrenilmeye Çalışılır Ancak Bu Yanlıştır.İlk Önce Yönetim Panelindeki Her Sözcüğü İnceleyin.Tek Tek Hepsine Bakın Çünkü İleride Karşınıza Sorun Çıktığında Ya Bunu Nereden Ayarlayacağım Diyeceksinizdir.Bunun İçin Çok Dikkatli Bir İnceleme Yapın.Kullanım Kolaylığı Açısından En İyi Ve En Basit Yönetim Blogcu.com'dadır bence.Forumlarda İse Yetkinforum.com Çok Kaliteli Bir Yönetim Paneli Ve Destek Sunduğuından Dolayı Forumlarda YetkinForum'u Tavsiye Ederim.Sitede Bulamadığınız Çok Fazla Şey Olacaktır.Mesela HTML Kullanımı Gibi.Her Blog Kullanan Kişinin Bilmesi Gereken Bir Şey Diyebiliriz.Resim Yayınlamada Ve Birçok Görselde İşinize Yarayacaktır.Bu Yüzden HTML Kodlarını İlerleyen Konularda Anlatacağım.Açtığınız Sitenin Konusuna Göre Bir Görsel Tasarım Yaparak Ve Kullanım Kolaylığı Sağlayarak Ziyaretçileri Sitenize Çekebilirsiniz.Logo Tasarımı Yapmayı Da Unutmamak Gerek.Bunun İçin Adobe Serisinden Bir Photoshop Tavsiye Ederim. Cs2-Cs5 Vb. Prog.. Olabilir.Sorunlarınızı Başka Konularda Konuşabiliriz.

[http://liveover.forum.st]

___________________________________________________________________________________________________________________

-------Exclamation Bozuk Oyun/Link Bildirimi Yapmak İçin TıklayınızExclamation -------
--------Exclamation İstek Ve Şikayetlerinizi Bildirmek İçin TıkayınızExclamation --------

Amacımız Alıntı Yaparak İnsanların Hakkını Yemek Değil,Emekleri Daha Fazla Kişiyle Buluşturmaktır!
Live Over TM king
http://liveover.forum.st

Yeni Bir Site Açtım Ne Yapmalıyım Diyorsanız Belki Yardımcı Olabilirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇEKEREK TANIYALIM
» 1000 Kitap Özeti Yeni Link! Tek Tek! Tamamını İndirmenize Gerek Yok!
» IPTABLES ile DDOS Saldırılarını Engelleme
» MSN ŞİFRESİ KIRMANIN FARKLI BİRÇOK YOLU!!!
» Açılır kapanır dost site paneli(WeaponS Farkıyla)