AnasayfaKayıt OlSSSKullanıcı GruplarıAramaGiriş yap

Paylaş | 

Öncelikle Hero Seçerken Yapmanız Gerekenler

YazarMesaj
AllCooLiK
Admin
Admin

Oyun Türü : FPS

Takım : Beşiktaş

Online Oyun : Bana Fıs Ya

MesajKonu: Öncelikle Hero Seçerken Yapmanız Gerekenler   Ptsi Ağus. 23, 2010 11:03 pm

Oyunlarda Hero Seçerken Karşı Takımın Seçmesini Bekleyin.2-3 Kişinin Seçtiğinde Herolarına Bakın.Örneğin Karşı Takımda Pudge Varsa İnt Hero Almamaya Çalışın.Çünkü Sizi 2 Skilliyle Öldürücektir Ve Bu Şekilde İtem Ve Level Kasarak Takımınızın Başına Bela Olucaktır.Onun Yerine Stunner Bir Str Hero Alın.Mesela Centaur,Earthshaker,Tidehunter...Pudgenin ultisine yakalanırsanız earthshaker veya tide ölebilir.Centaurun öleceğini sanmam.Ancak earthshakerin yakından stunu ve tidehunterın ultisi ile onu durdurabilir hatta yanınızda birisi varsa öldürebilirsinizde.Tank herolarda tarak kasmaya çalışın.Str herolar için çok önemli bir item.Yakından Vuran Herolarda vilademir uzaktan vuranlarda ise dominator kasabilirsiniz.Range herolarda vlad işlemez.Takımınızda vlad kasmış birisi varsa sizin kasmanıza gerek yok demektir.Vanguardı her aldığınız heroya kasmaya kalkmayın.oyun başında heronuzun str-agi-int olmasına göre sizin özelliğinizi veren itemler almaya özen gösterin.Şimdilik bu kadar.Çok saçma olmuş,ne alaka bu itemler,zaten biliyoruz diyecekler için söylüyorum.Bu sadece yeni başlamış olanlara küçük tiyolardır.İyi oyunlar

___________________________________________________________________________________________________________________

-------Exclamation Bozuk Oyun/Link Bildirimi Yapmak İçin TıklayınızExclamation -------
--------Exclamation İstek Ve Şikayetlerinizi Bildirmek İçin TıkayınızExclamation --------

Amacımız Alıntı Yaparak İnsanların Hakkını Yemek Değil,Emekleri Daha Fazla Kişiyle Buluşturmaktır!
Live Over TM king
http://liveover.forum.st

Öncelikle Hero Seçerken Yapmanız Gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BaneHallow- The Lycanthrope
» Kardel Sharpeye - Dwarven Sniper
» Bradwarden - Centaur Warchief
» DARKTERROR - THE FACELESS VOID